Євро 2012 загрожує Україні дефолтом?

Євро 2012 загрожує Україні дефолтом?

Євро 2012 загрожує Україні дефолтом?

05.04.2012 680

Відомий в Україні аналітик та експерт у фінансовій галузі, директор аналітичного департаменту інформаційно-аналітичного центру "Trends & Markets" Андрій Шеверєв вважає, що проведення чемпіонату світу з футболу для української економіки обернеться крахом і катастрофою.

Проведення Євро-2012 вжене країну в безпросвітну боргову яму, а крім того, подібний захід –  прямий шлях до дефолту у країні.

Фахівець на доказ наводить аналогію з економікою Греції, країна пішла курсом дефолту у 2004 році, після проведення олімпіади. 

«Тоді греки, витративши на організацію олімпіади 11 мільярдів євро, повернули лише 2 мільярди. Понад половина олімпійських об'єктів з тих пір порожні або використовуються не за призначенням. А завдані збитки започаткували бюджетні та боргові проблеми країни» – запевняє Шеверєв.

Україна не менш помпезно готується до великої події, проте частка інвесторських внесків, вкладених у підготовку, становить лише 20%, а 80% фінансування взято з бюджету, що в результаті стане джерелом боргів та додаткових навантажень. 

Інші новини розділу

наверх