Епоха халявного WiFi закінчилася

Епоха халявного WiFi закінчилася

Епоха халявного WiFi закінчилася

15.05.2012 727

Справжній порятунок для власників тисяч ресторанчиків та кав'ярень, перевагою яких є наявність зони бездротового підключення до інтернету, став винахід французькими спеціалістами спеціального покриття, яке не пропускає сигнали WiFi назовні.

При цьому будь-який інший сигнал, як, наприклад, від мобільного телефону, радіо або автомобільної сигналізації безперешкодно може проникати як всередину, так і назад.

Продається таке покриття в рулонах, подібно до шпалер. На гнучкий синтетичний матеріал наноситься спеціальна струмопровідна речовина, до складу якої входить срібло.

Звичайно, срібло як головний елемент такого покриття означає і відповідну ціну. Але, за оцінками французьких розробників, економія трафіку Інтернету через обмеження використання тільки серед клієнтів, протягом декількох місяців себе окупить.

Але чи справді потрібні такі шпалери? По-перше, що робити з вікнами? Очевидно, що новинка може допомогти лише закритим закладам або ресторанам підвального типу. І тут розробники можуть сподіватися лише половину своїх потенційних клієнтів. По-друге, навіть із підвалу, або крізь суцільну стіну, сигнал WiFi і так не доходить. Це можна перевірити, зайшовши та вийшовши з будь-якого кафе. Справжню необхідність у цій розробці підтвердять вже ресторани.

Інші новини розділу

наверх