Електроніку із США поштою тепер не отримати!

Електроніку із США поштою тепер не отримати!

Електроніку із США поштою тепер не отримати!

04.05.2012 735

Один із популярних сервісів з доставки товарів із США Shipito повідомляє про заборону на авіа-доставку електроніки із США для іноземних замовників.

Таким чином, навіть український споживач не зможе придбати електронну записник, телефон, смартфон або планшетник в американському інтернет-магазині, тому що доставити буде нікому.

«З 16 травня 2012 року та до січня 2013 року поштова служба не зможе приймати пакети, що містять літієві батареї, а також електронні пристрої на літієвих батареях, адресовані для міжнародного пересилання», - повідомила кур'єрська компанія зі США. 

Така заборона пов'язана зі стандартами Міжнародної організації цивільної авіації та Всесвітнім поштовим союзом, ці організації оголосили про заборону перевезення літієвих батарей повітрям. Однак усередині США пересилання подібних товарів у такий спосіб необмежена. 

Користувачі, які вже почали обговорювати заборону, припускають, що вона виникла через небезпеку виникнення пожеж у момент пересилання. Також багато хто сподівається на те, що товар можна буде замовити без батареї. 

Пересилання товару морем може зайняти кілька місяців. 

Варто нагадати, що доставити товар із США в Україну можна трьома способами: національна пошта, експрес-пошта, кур'єрська служба доставки.

Інші новини розділу

наверх