Дороги України очистять від реклами

Дороги України очистять від реклами

Дороги України очистять від реклами

04.05.2013 681

Законопроект, розроблений МВС та погоджений із Держслужбою регулювання підприємництва України, має своєю кінцевою метою підвищити безпеку дорожнього руху на дорогах та вулицях населених пунктів шляхом зменшення інформації, не пов'язаної безпосередньо з дорожнім рухом.

Законопроектом вносяться зміни до Законів «Про автомобільні дороги». Серед головних нововведень: вилучається стаття, що дає питання регулювання розміщення реклами на відкуп місцевим органам державного управління автомобільними дорогами.

Цим же законопроектом пропонується внести зміни до Закону «Про рекламу», встановивши перелік місць, на яких заборонено встановлювати якусь рекламу. До цього переліку входять транспортні розв'язки, шляхопроводи та мости, а також місця з підвищеною концентрацією ДТП. Неприпустимо розміщення реклами на дорожніх знаках, освітлювальних опорах та розділових смугах. За межами населеного пункту — не ближче 10 метрів від дорожнього полотна, а в населених пунктах — не нижче 5-ти метрів. Також пропонується зробити вільними від реклами велосипедні та пішохідні доріжки, алеї та тротуари, повідомляє портал «Право на правду» з посиланням на Держслужбу регулювання підприємництва.

Інші новини розділу

 • Модно і дешево 19.03.2018365 Модно і дешево
  Поняття слова «мода» вже існує багато років. В сучасний час мода - це певний стиль людини в різних її проявах.
 • Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу? 19.03.2018316 Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу?
  Кожен стикається з тим, що необхідно робити рутинну і нецікаву роботу, незалежно від бажання. Яким же чином зробити так, щоб неприємна робота стала корисною, якщо вона не приносить задоволення?
 • Усе повертається 19.03.2018333 Усе повертається
  Моді властиво повертатися, здійснюючи виток в декілька десятилітть, вона знову приходить до нас, але трохи на іншому рівні.
 • Хто в домі головний або у нас щеня 23.01.2018273 Хто в домі головний або у нас щеня

  У нас в будинку завелося щеня і закінчилося наше щасливе безтурботне спокійне життя. Таке враження, що прийшли гості з усіма своїми малолітніми дітьми. Яка енергетика.

 • Успіх у кожного свій 11.01.2018283 Успіх у кожного свій

  У сьогоднішньому матеріальному світі успіх дуже часто означає наявність різних речей. Тобто для нас дуже часто успіх визначається бажанням володіти великою кількістю різних речей.

 • Весняний макіяж 20.09.2017314 Весняний макіяж
  Для того щоб зробити весняний макіяж прочитайте кілька корисних порад. Для брюнеток цієї весни підійдуть краще мерехтливі тони тіней і яскравий блиск для губ.
 • Як прибрати надлишки машинного масла 20.09.2017343 Як прибрати надлишки машинного масла
  Потрібно прибрати з поверхні швейної машинки надлишки машинного масла, які можуть при роботі забруднити тканину.
 • Ямайка на кремових пляжах 11.09.2017351 Ямайка на кремових пляжах
  Для багатьох Ямайка - серце Карибського моря. Батьківщина музики реггі, руху Растафари і розкішних курортів, Ямайка символізує неймовірно чудовий і екзотичний відпочинок в субтропіках.
 • У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків 22.01.2017458 У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків

  У трамваї №8 міста Львова з середини січня поточного року була введена інноваційна система оплати проїзду.

 • У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами 02.10.2016504 У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами
  У столиці України сьогодні пройде незвичайний захід, головними учасниками якого стануть кілька незрячих дівчат. Основна мета акції - підтримка осіб з особливими потребами.
наверх