Дентофобія набирає обертів

Дентофобія набирає обертів

Дентофобія набирає обертів

22.05.2012 692

Схоже, що список фобій, яким схильна людство, поповнила така хвороба, як дентофобія. Крім того, дентофобія в одну мить стала ще й однією з найпоширеніших фобій у світі.

Так, фахівці з однієї зарубіжної компанії, що спеціалізується на випуску засобів гігієни для ротової порожнини, опитали 1000 добровольців у віці від 18 до 69 років і були вражені результатами опитування.

Виявляється, що 53% респондентів різного віку готові на все, аби уникнути візиту до стоматолога. Люди погодилися б піти на будь-які публічні приниження, тільки не в кабінет до цього лікаря. Жінки навіть змістили зі свого списку «найстрашніших лікарів» гінеколога та помістили на перше місце стоматолога. Майже 83% опитаних жахаються від думки про похід до стоматолога. 

Однак карієс ніколи не залишить людські зуби у спокої і кількість людей із цією проблемою продовжать зростати. 

Вчені вважають, що не лише батьки повинні прищеплювати дитині любов до гігієни ротової порожнини, адже більшість людей, які бояться стоматологів - це ті, які раніше мали невдалий досвід спілкування з цими фахівцями. Тому дуже важливо вибрати компетентного спеціаліста.

Інші новини розділу

наверх