Чому лікарі брешуть?

Чому лікарі брешуть?

Чому лікарі брешуть?

11.04.2012 738

Професор з Гарварда Лайза Йеззоні розповіла, що медики дуже часто брешуть своїм пацієнтам і не через те, що ними керують добрі наміри.

Найчастіше лікарі кажуть неправду хворим людям у страху втратити свою ліцензію або, коли не вміють повідомляти погані новини. Наукові дослідження підтвердили, що 20% медиків приховують те, що припустилися лікарської помилки, а 10% медиків має угоду з певною фармацевтичною компанією і тому рекомендує здійснювати закупівлю ліків своїм пацієнтам у певних аптечних пунктах.

Звичайно, не всі медики брешуть, з егоїстичних спонукань 55% лікарів дає хибну надію на покращення стану своїм пацієнтам, щоб ті не втратили настрою на одужання.

Таким чином, вчені рекомендують людям ґрунтовно готуватися до зустрічі зі своїм лікарем, і брати ситуацію в свої руки. Насамперед, необхідно повідомити медику, що Ви налаштовані, отримувати повну інформацію про свій стан, і бажаєте знати про план лікування, який збирається зробити лікар. 

А психології рекомендують перед відвідуванням медика, скласти чіткий план-запитувач і не соромлячись зчитувати питання з блокноту. 

Інші новини розділу

наверх