Чоловіки повинні знати про рак грудей все

Чоловіки повинні знати про рак грудей все

Чоловіки повинні знати про рак грудей все

11.05.2012 720

Американські вчені стурбовані тим, що чоловіки погано обізнані з таким захворюванням, як рак грудей. Справа в тому, що дослідники дійшли висновку – хоч жінки і хворіють частіше на це небезпечне для життя захворювання, але відсоток виживання серед них більший, ніж серед чоловіків.

Вся справа в тому, що у більшості чоловіків рак грудей діагностується вже надто пізно, на останніх стадіях, коли хвороба вже встигла поширитися та вразити інші органи та лімфовузли.

Вчені порівняли історії хвороб хворих на рак чоловіків і жінок і дійшли висновку, що на рак частіше хворіють темношкірі чоловіки, у жінок ситуація виглядає по-іншому. Розмір пухлини на грудях чоловіка зазвичай більший і смертність вища. Однак хвороба вражає чоловіків частіше у літньому віці, а ось серед жінок це захворювання значно помолодшало. 

Основне лихо в тому, вважають медики, що чоловіки мало знають про симптоми цієї хвороби, більше того, багато представників сильної статі наївно вважають, що рак грудей –  суто жіноча проблема. Тому медики повинні просвітлювати чоловіків щодо самодіагностики раку грудей.

Інші новини розділу

наверх