Чоловік, що впав з двадцятиметрової висоти, залишився цілим і неушкодженим

Чоловік, що впав з двадцятиметрової висоти, залишився цілим і неушкодженим

Чоловік, що впав з двадцятиметрової висоти, залишився цілим і неушкодженим

02.05.2012 685

Австралійський меломан Гектор Вротняк може по праву рахувати 29 квітня 2012 року своїм другим днем ​​народження. Молодий чоловік ледь не загинув дурною смертю через власну безтурботність та нерозсудливість.

Відпочиваючий на музичному фестивалі Creamfields у Сіднеї Гектор у чаді веселощів втратив контроль над собою і вирішив блиснути сміливістю на очах у багатотисячної юрби, забравшись на двадцятиметрові конструкції з металу, встановлені біля сцени. Ставши на край перекладини, чоловік почав танцювати і вже за лічені секунди втратив рівновагу і впав униз.

Падіння необережного австралійця сповільнили численні перекладини, які були частиною конструкції. Саме падіння зуміли зняти інші учасники фестивалю, які спочатку підтримували запал Гектора, але потім просто жахнулися, вирішивши, що він загинув. Проте спритний австралієць не лише дивом вижив, він ще й залишився на ногах після цього жахливого випадку. 

Медики, які прибули на місце події, забрали потерпілого в лікарню для обстеження і з полегшенням зітхали констатували, що життю чоловіка, який впав з такої висоти, нічого не загрожує. 

Гектор Вротняк, що отримав тільки забої і синці, зізнався, що шокований тим, що сталося.

«Слава Богу... Спасибі, Господи... Я втратив над собою контроль, а потім просто не думав про наслідки. Я думаю, що показав гарний приклад того, як не варто робити на музичних фестивалях», - розповів Гектор у своєму інтерв'ю.

Інші новини розділу

наверх