Чи не можеш кинути палити?

Чи не можеш кинути палити?

Чи не можеш кинути палити?

15.04.2013 704

У світі вже давно поширилася думка, що для того, щоб кинути палити, потрібно мати величезну силу волі. Але вчені з Університету Дьюка в Дарем, що в США, зробили нове відкриття. За їхніми словами, головний фактор у процесі позбавлення шкідливої ​​звички зовсім не вольовий.

Дослідники знайшли ген, при якому шанси людини на те, що вона буде затятим курцем значно вища. Звикати до сигарет люди починають у підлітковому віці, коли справа доходить до того, що в день викурюється понад 20 цигарок.

Коли ти вже дорослий, то відмовитись від куріння стає все складніше. Дослідження проводилося на новозеландці. Метою дослідження стало визначення віку, коли людина найбільш схильна до цієї згубної звички. Ті, хто має високий ризик стати курцем на генетичному рівні, починають курити, будучи підлітками. А в 38 років їхня чутливість до нікотину дуже висока, і кинути палити вже не вийде. Даніель Бєльський, який керував дослідженням, каже, що "генетичні курці" мають пришвидшений темп розвитку залежності.

Будова генів аж ніяк не позначається на віці, в якому буде викурена перша сигарета, але люди, у яких ця будова сприятлива для куріння, набувають залежність від нікотину швидше за інших. 

Інші новини розділу

наверх