Черешня допоможе подолати безсоння

Черешня допоможе подолати безсоння

Черешня допоможе подолати безсоння

20.04.2012 737

Якщо у вас виникла проблема з розладом сну, зокрема безсоння, черешня може стати єдиним практичним вирішенням цієї проблеми. Причому це має бути черешня, вирощена в Центральному Отаго, Нова Зеландія, яка є багатим природним джерелом мелатоніну. У цій черешні його вміст у 30 разів вищий, ніж у її північних «побратимів».

Мелатонін є гормоном, який природним чином присутній у людському організмі та сприяє міцному та здоровому сну.

Отримані дані надійшли після проведення досліджень на замовлення компанії Fruision Ltd, спільного підприємства Quantec Ltd, що спеціалізується на розробці засобів для зміцнення здоров'я на основі натуральних продуктів та компанії Summerfrui.

Попередні дослідження, опубліковані США, показали, що звичайна черешня містить 15 нанограм мелатоніну на один грам черешні. А черешня, вирощена у Центральному Отаго, має 500 нанограм на один грам черешні.

Крім того, коли цей вид черешні був висушений, рівень мелатоніну збільшився до 3100 нанограм.

Вчені вважають, що ця черешня піддається впливу ультрафіолетового випромінювання більше, ніж та, що росте на аналогічній широті в Європі та Північній Америці, і це змусило їх виробляти більше вторинних метаболітів, органічних сполук, які безпосередньо не залучені до нормального зростання рослин.

Саме ці вторинні метаболіти, які виробляє черешня, мають такий великий вплив на здоров'я.

Наразі вчені планують випускати снодійне у формі капсул, отримане з черешні.

Інші новини розділу

наверх