Чемпіонат світу з біатлону – Фуркад знову нестримний

Чемпіонат світу з біатлону – Фуркад знову нестримний

Чемпіонат світу з біатлону – Фуркад знову нестримний

04.03.2012 787

Француз Мартен Фуркад після вчорашньої перемоги у спринті сьогодні не залишив шансів суперникам у перегонах переслідування.

Стартувавши з 15-секундною перевагою над найближчими конкурентами, француз практично весь час перебував на лідируючій позиції. Мартен припустився по одному промаху на стрільбах лежачи, третій рубіж пройшов чисто і з комфортним запасом часу наближався до вирішальної стрільби.

Останні п'ять мішеней найважче далися поточному лідеру Кубка Світу. Два промахи на четвертій стрільбі поставили під загрозу тріумф французького біатлоніста. Проте суперники відповіли такою ж люб'язністю, і лише стабільний Карл-Йохан Бергман закрив усі мішені та пішов на фінальні кілометри одночасно з Фуркадом. Молодший із двох братів не став довго розглядати попереду блискучу лисину шведа, увімкнувши максимальні оберти на завершальних метрах дистанції.;

Фуркад відразу після переможного фінішу ефектно, практично на ходу, зняв лижі, щоб якнайшвидше розділити радість перемоги з тренерським складом Франції. 

Срібло в активі шведського гіганта Бергмана. Бронза несподівано дісталася Антону Шипуліну, який пробився на подіум із не найвигіднішої 13 позиції.

Найкращим з українців у гонці переслідування став Андрій Дериземля. 22 місце із двома незакритими мішенями. Артем Пріма та Сергій Семенов фінішували у п'ятому десятку.

Вже за кілька годин на біатлонну трасу Рупольдінга вийдуть жінки. Нагадаємо, Віта Семеренко у гонці переслідування стартуватиме на третьому місці, із 37-секундним відставанням від Магдалени Нойнер.

Біатлон. Чемпіонат світу. Рупольдінг (Німеччина)

Чоловіки. Гонка переслідування

1. Мартен Фуркад (Франція) — 33:39,4 

2. Карл-Йохан Бергман (Швеція)+5,2 

3. Антон Шипулін (Росія) +22,1 

4. Даніель Мезотич (Австрія) +28,4 

5. Еміль-Хегле Свендсен (Норвегія) +45,4 

22. Андрій Дериземля (Україна) +1.51,8 

44. Артем Пріма (Україна) +3.37,6 

49. Сергій Семенов (Україна) +4.22,3

Інші новини розділу

наверх