Британцю повернули віднесені вітром гроші

Британцю повернули віднесені вітром гроші

Британцю повернули віднесені вітром гроші

20.06.2012 685

Британцю, у якого вітер вирвав із рук тисячу фунтів готівкою, повернули гроші. Як повідомляє BBC News, банкноти, що розлетілися по вулиці, кинулися збирати очевидці події. Вони ловили гроші і, всупереч очікуванням власника втраченої суми, віддавали їх господареві, а не брали собі.

Інцидент із грошима стався в Манчестері, куди житель Селфорда Баррі Іствуд приїхав у справах. За словами Іствуда, він зайшов у банк, зняв з карти тисячу фунтів, а коли вийшов на вулицю з відділення фінансової установи, спіткнувся, впав, випустив гроші і їх забрало вітром.

"Я подивився вгору і побачив, як банкноти кружляють у повітрі. Я вже подумав, що втратив їх остаточно. Люди підстрибували і хапали гроші, а я думав: 'Вони ж щойно були в мене'", - поділився спогадами британець.

За словами Іствуда, він був чимало здивований, коли перехожі почали повертати йому впіймані банкноти.

Коли люди перестали збирати і повертати йому гроші, він сів у свій автомобіль і почав рахувати банкноти. Виявилося, що знята з рахунку сума була повернута майже повністю - він недорахувався лише 20 фунтів стерлінгів. Окрім грошей йому також повернули гаманець із документами та банківською картою, який випав у нього з рук під час падіння та залишився лежати на асфальті.

Баррі Іствуд підкреслив, що випадок, що стався з ним, повернув йому віру в людей.

Інші новини розділу

наверх