Блискавка-вбивця. Вчора внаслідок удару блискавкою загинула дівчина

Блискавка-вбивця. Вчора внаслідок удару блискавкою загинула дівчина

Блискавка-вбивця. Вчора внаслідок удару блискавкою загинула дівчина

17.05.2012 701

Як повідомляє прес-служба МВС у Рівненській області, вчора близько 4 години вечора блискавка вбила молоду, 19 років, дівчину. За словами міліціонерів, молода мешканка найближчого села наглядала за худобою, що пасуться в полі. Разом із нею був і молодший брат. Хлопці не встигли втекти з поля, коли почалася гроза. Внаслідок влучення блискавки в людей дівчина померла на місці, а її рідний брат отримав найважчі опіки.

Медики, які прибули на місце події, відразу госпіталізували хлопчика. Нині його стан оцінюється як стабільний. Але йому доведеться пройти через кілька складних операцій, що відновлюють.

Самі мешканці села відгукуються про загиблу, як про зразкову та чуйну дівчину. На жаль, ніхто не міг передбачити таку ситуацію або врятувати її після удару блискавкою. Спільними зусиллями до лікарні передають її братові допомогу. Незважаючи на свій молодий вік, хлопчик дивом залишився живим. Принаймні саме так стверджують лікарі.

Блискавки, що вирували 16 травня, завдали багато неприємностей. Надійшли повідомлення про пожежі у кількох північних та північно-західних областях України. 

МНС нагадує громадянам про правила пожежної безпеки та необхідність встановлювати на кожному будинку громовідведення.

Інші новини розділу

наверх