БАДи викликають діабет

БАДи викликають діабет

БАДи викликають діабет

03.03.2012 799

Тенденція вживати харчові добавки прийшла до нас із Заходу. Зараз вітчизняні мережевики пропонують до Вашої уваги безліч найменувань бульбашок з цілющими зіллями. Знайти можна все і від будь-якої недуги.

Проте варто розуміти, що продавці харчових добавок головною метою для себе ставлять реалізувати якнайбільше товару, а ось здоров'я споживача в гонитві за наживою відходить на другий план.

Тим часом вчені з'ясували, що БАДи, що містять селен, можуть стати причиною розвитку такого небезпечного захворювання як цукровий діабет другого ступеня. У ході клінічних випробувань було встановлено, що надлишок селену в організмі є небезпечним для здоров'я, а його дефіцит може стати причиною втрати активності та спричинити проблеми з боку розумової діяльності.

Харчові добавки з вмістом цієї речовини слід виключити зі свого раціону, якщо Ви вживаєте їжу, яка вже містить селен. Так відомо, що у громадян США рівень селену в організмі 132 мікрограми, коду норма – 120. Перед покупкою БАДу містить селен перевірте рівень наявності у своєму організмі цієї речовини. 

Інші новини розділу

наверх