Автомобіль 'Калина' поточної версії було знято з виробництва 'АвтоВАЗом'

Автомобіль

Автомобіль "Калина" поточної версії було знято з виробництва "АвтоВАЗом"

02.03.2013 702

Автомобіль “Калина” поточного покоління було знято з виробництва 1 березня поточного року “АвтоВАЗом”. Протягом усього поточного місяця компанія “АвтоВАЗ” займеться перенастроюванням обладнання свого заводу, необхідного для виробництва автомобілів сімейства “Калина” оновленого варіанту.

Після того, як переналаштування обладнання завершиться, компанія планує запустити оновлений варіант “Калини” у виробництво.

Першим представником сімейства автомобілів “Калина”, що випускаються протягом 10 років, став седан, що має восьмиклапоновий мотор об'ємом 1,6 літра. Після цього були випущені універсал, хетчбек, а також різні модифікації, що мають 16-клапонові двигуни об'ємом 1,4 і 1,6 літра. Починаючи з 2004 року, всього було вироблено близько 760 тисяч автомобілів, що експортувалися до Німеччини, Франції, а також країн СНД.

На російські ринки оновлений варіант “Калини” має потрапити навесні поточного року. При цьому подушкою безпеки будуть укомплектовані автомобілі в базовій комплектації, а універсали та хетчбеки будуть представлені у семи люксових варіантах. Також можливо, що буде представлена ​​і вседорожня версія сімейства “Калини”. 

Інші новини розділу

наверх