Авокадо допоможе зберегти молодість та боротися із хворобами

Авокадо допоможе зберегти молодість та боротися із хворобами

Авокадо допоможе зберегти молодість та боротися із хворобами

22.04.2012 698

Авокадо може стати зброєю у боротьбі проти старіння та деяких захворювань, як стверджують вчені.

Олія з плодів цієї рослини була використана в тестах боротьби з вільними радикалами, молекулами, які задіяні в багатьох хворобах і процесах в нашому організмі, від старіння до хвороб серця та раку.

Це особливо стосується мітохондрій, крихітних електростанцій у наших клітинах, які перетворюють їжу, яку ми їмо, на енергію.

Багато «антиоксидантних» хімічних речовин в овочах та фруктах, таких як морква та помідори, можуть поглинати вільні радикали, але вони не можуть пробитися всередину мітохондрій. Тому вільні радикали продовжують ушкоджувати мітохондрії, внаслідок чого припиняється виробництво енергії, клітини руйнуються та вмирають.

Нестабільні вільні радикали є природними відходами процесу обміну речовин, але їх кількість може бути надмірною через такі фактори, як забруднення навколишнього середовища, тютюновий дим та різноманітні випромінювання. Згодом вони завдають шкоди нашому організму, викликаючи ланцюгову реакцію, що руйнує клітинні мембрани, білки і навіть ДНК.

Це є одним з основних факторів старіння і, як вважають, відіграє важливу роль у пошкодженні артерій та розвитку раку.

Масло авокадо, яке є близьким за складом до оливкової олії, вживання якої пов'язане з надзвичайно низьким рівнем хронічних захворювань у деяких країнах Середземномор'я, може означати, що масло авокадо має не менш важливу роль у захисті нашого організму.

Попереднє дослідження, проведене в Мексиці, найбільшій у світі країні вирощування авокадо, показало, що цей фрукт також знижує рівень холестерину в крові та деяких жирів, пов'язаних з діабетом.

Інші новини розділу

наверх