Американця пограбувала ведмедиця

Американця пограбувала ведмедиця

Американця пограбувала ведмедиця

16.05.2012 698

Незвичайний злочин стався в американському штаті Вісконсін, де з гаража місцевого жителя ведмедем було вкрадено мішок соняшникового насіння.

Ренді Мюррей – громадянин, якого «пограбував» ведмідь самого злочинця на місці не застав, коли опинився у своєму розореному гаражі. Проте правоохоронці, яких чоловік викликав на місце злочину, дуже швидко дійшли висновку, що в гаражі побував голодний ведмідь, точніше, ведмедиця. 

Голодна тварина залишила в гаражі, спантеличеного таким варварським вторгненням американця, масу слідів. відбитки лап та мокрих носів, очевидно, що це була мама-ведмедиця зі своїми діточками, яка шукала їжу, але знайшла лише 22-кілограмовий мішок насіння. 

Досі залишається загадкою, як тварина змогла акуратно винести мішок з гаража і зникнути зі своєю здобиччю, не впустивши жодного насіння. 

За словами місцевих жителів, ведмеді часто виходять до людей у ​​пошуках їжі, але ніколи не нападають на будинки чи самих мешканців штату.

Інші новини розділу

наверх