Американці збожеволіли на тату для собак

Американці збожеволіли на тату для собак

Американці збожеволіли на тату для собак

09.05.2012 743

Відвести свого собаку в салон красу, щоб їй там зробили педикюр, пофарбували шерсть, і навіть зробили фруктову маску для мордочки, в Америці стало справою повсякденною. За даними статистики, американці витрачають на своїх вихованців майже 50 мільйонів доларів на рік.

Однак Америку сколихнула нова мода з розділу «собачого марафету» - Татуювання для собак. Якщо педикюр визнали якоюсь мірою корисним для тварини, а фарбування шерсті в яскравий колір визнано забавним і невинним заняттям, то спеціальним собачим тату, приписують різні функції.

Хтось каже, що так його вихованець красивіший, хтось робить це зі своїм собакою заради забави та інтересу, а хтось навіть використовує це з метою реклами, зображуючи назви та логотипи різних брендів, фірм та товарів на спині свого вихованця.  

Звичайно, собакам не роблять справжні болючі тату. Собаче татуювання – це трафарет, нанесений фарбою на шерсть, яка за кілька місяців благополучно змивається. 

 Самі ж дизайнери запевняють, що собаки люблять, коли їхню зовнішність господарі дбають. 

«Вони, як і ми, дуже люблять увагу, а з новим татуюванням увага їм точно забезпечена», - каже власниця одного іноземного салону з догляду за тваринами. 

Інші новини розділу

наверх