Аеропорт «Бориспіль» – перлина української авіації

Аеропорт «Бориспіль» – перлина української авіації

Аеропорт «Бориспіль» – перлина української авіації

21.02.2012 737

У Москві на заході, присвяченому досягненню в галузі розвитку категорованих аеродромів, відзначили почесним дипломом Київський аеропорт «Бориспіль».

Оскільки Україна є учасником міждержавної угоди щодо цивільної авіації, на 32-й з'їзд членів угоди прибутки та представники вітчизняного повітряного ринку.

Нагадаємо, що аеропорт «Бориспіль» - найбільше на території України авіаційне підприємство, оснащене двома злітними смугами. За минулий рік, за статистичними даними, «Бориспіль» обслужив понад вісім мільйонів пасажирів з усіх куточків світу. 

Представники української авіаційної промисловості зазначили, що ця нагорода є дуже цінною та значущою не лише для всіх працівників нагородженого аеропорту, а й для українців загалом. 

Засновники аеропорту вже дуже давно йшли до того, щоби вивести підприємство на належний рівень. Сьогодні «Бориспіль» приймає дуже багато пасажирів, особливо з Росії та США, серед людей, які користуються послугами авіаперевізників в «Борисполі» багато впливових персон. В «Борисполі» також приземлялися літаки важливих політиків та зірок світової величини. 

Своїм процвітанням аеропорт зобов'язаний не лише інвестиціям, а й колосальній роботі на шляху до успіху дружнього робочого колективу.

Інші новини розділу

 • Модно і дешево 19.03.2018365 Модно і дешево
  Поняття слова «мода» вже існує багато років. В сучасний час мода - це певний стиль людини в різних її проявах.
 • Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу? 19.03.2018316 Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу?
  Кожен стикається з тим, що необхідно робити рутинну і нецікаву роботу, незалежно від бажання. Яким же чином зробити так, щоб неприємна робота стала корисною, якщо вона не приносить задоволення?
 • Усе повертається 19.03.2018333 Усе повертається
  Моді властиво повертатися, здійснюючи виток в декілька десятилітть, вона знову приходить до нас, але трохи на іншому рівні.
 • Хто в домі головний або у нас щеня 23.01.2018273 Хто в домі головний або у нас щеня

  У нас в будинку завелося щеня і закінчилося наше щасливе безтурботне спокійне життя. Таке враження, що прийшли гості з усіма своїми малолітніми дітьми. Яка енергетика.

 • Успіх у кожного свій 11.01.2018283 Успіх у кожного свій

  У сьогоднішньому матеріальному світі успіх дуже часто означає наявність різних речей. Тобто для нас дуже часто успіх визначається бажанням володіти великою кількістю різних речей.

 • Весняний макіяж 20.09.2017314 Весняний макіяж
  Для того щоб зробити весняний макіяж прочитайте кілька корисних порад. Для брюнеток цієї весни підійдуть краще мерехтливі тони тіней і яскравий блиск для губ.
 • Як прибрати надлишки машинного масла 20.09.2017343 Як прибрати надлишки машинного масла
  Потрібно прибрати з поверхні швейної машинки надлишки машинного масла, які можуть при роботі забруднити тканину.
 • Ямайка на кремових пляжах 11.09.2017351 Ямайка на кремових пляжах
  Для багатьох Ямайка - серце Карибського моря. Батьківщина музики реггі, руху Растафари і розкішних курортів, Ямайка символізує неймовірно чудовий і екзотичний відпочинок в субтропіках.
 • У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків 22.01.2017458 У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків

  У трамваї №8 міста Львова з середини січня поточного року була введена інноваційна система оплати проїзду.

 • У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами 02.10.2016504 У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами
  У столиці України сьогодні пройде незвичайний захід, головними учасниками якого стануть кілька незрячих дівчат. Основна мета акції - підтримка осіб з особливими потребами.
наверх