70-річний китаєць дає відсіч внутрішнім військам

70-річний китаєць дає відсіч внутрішнім військам

70-річний китаєць дає відсіч внутрішнім військам

20.05.2012 684

Як повідомляє китайська влада, у провінції Юньнань 70-річний мешканець багатоповерхового будинку захопив будівлю і поводиться як професійний спецназівець.

Як стало відомо, будинок, у якому мешкає пенсіонер, уже давно готували під знесення. Усі мешканці, крім нього, вже отримали свої компенсації та оселилися в інших місцях. Сам же терорист-аматор залишився незадоволеним сумою компенсації і відмовився покинути своє житло.

Вранці, коли будівельники спробували увійти до будівлі для початку роботи, з даху на них посипалися цеглини. Крім цього, пізніше вниз навіть полетіли пляшки із запальною сумішшю. Як виявилося, дідусь, одягнений у камуфляжну форму, встановив по всьому будинку пастки і вибрався на дах, від якого почав масоване бомбардування тих, кого він вважає агресорами.

Але будівельники такою поведінкою були обурені, за що повністю розбили машину пенсіонера, що внизу стояла.

Зараз на місці інциденту працює місцева поліція та внутрішні війська. Пенсіонеру загрожує висновок, а будівельникам, якщо їхню провину доведуть, відповідальність за псування чужого майна у вигляді машини.

Останнім часом, як стверджує влада Китаю, з жителями старих будинків все важче домовитися. Від забудовників ті, кому доводиться переїжджати, вимагають більших розмірів компенсації.

Інші новини розділу

наверх