2013 Cadillac XTS «шльопатиме по попі» водія при загрозі аварії

2013 Cadillac XTS «шльопатиме по попі» водія при загрозі аварії

2013 Cadillac XTS «шльопатиме по попі» водія при загрозі аварії

28.03.2012 681

Компанія General Motors оприлюднила свою інноваційну безпекову функцію, яка дебютує на повнорозмірному седані 2013 Cadillac XTS, вихід якого запланований на кінець весни.

Запатентована система безпеки Cadillac використовує спрямовані тактильні відчуття або, висловлюючись у термінах непрофесіонала, сидіння водія вібрує, щоб попередити про загрозу аварії, загрозу під час водіння та паркування. 

Зокрема, GM каже, що система генерує імпульс, що вібрує з лівої або з правої сторони нижньої балки сидіння, щоб попередити водія про потенційну небезпеку, у тому числі, зміну смуги руху або надто близько розташовані об'єкти під час паркування. Якщо загроза походить від передньої або задньої частини автомобіля, обидві сторони сидіння будуть пульсувати. На думку розробників, це схоже на те, коли вас хтось у натовпі плескає оп плечу, щоб привернути вашу увагу. Крім того, таке попередження ефективніше, ніж аудіо та візуальні попередження. Нова система безпеки увійде до складу пакетів налаштування Driver Awareness та Driver Assist для моделі XTS, а також стане доступною в купе ATS та кросовері SRX цього року.

Інші новини розділу

наверх