Пародонтит перетворює чоловіка на імпотента

Пародонтит перетворює чоловіка на імпотента

Пародонтит перетворює чоловіка на імпотента

21.05.2012 717

Американські вчені з'ясували, що погана гігієна ротової порожнини і супутні їй захворювання зубів і ясен здатні спричинити розвиток таких неприємних хвороб, як цукровий діабет, розлади серцево-судинної системи і навіть імпотенції у чоловіків.

Так, згідно зі статистикою до сорока років у одного з десяти чоловіків спостерігається еректальна дисфункція, у той час як у чотирьох з п'яти чоловіків із цим розладом вчені знайшли серйозні проблеми зі здоров'ям порожнини рота.

Експерти запевняють, що бактерії, які заводяться у роті, можуть потрапити в кров та негативно вплинути на стан судин, а для чоловіків – це прямий шлях до імпотенції. Тому для чоловіка дуже важливо зберегти свої зуби здоровими. Для цього необхідно взяти за правило регулярне відвідування стоматолога, виключити з раціону солодке та газування, а також уважно дотримуватися правил гігієни ротової порожнини. 

«Якщо теоретично, чотири з п'яти чоловіків мають хворобу ясен, вони можуть страждати і від інших захворювань, що провокуються хронічним запальним процесом», - застерігають вчені. 

Цю теорію вчені підтвердили дослідженнями. Так, у більшості чоловіків, які страждають від статевого безсилля, виявили пародонтит. 

Інші новини розділу

наверх