Нова німецька партія оголосила війну євро

Нова німецька партія оголосила війну євро

Нова німецька партія оголосила війну євро

16.03.2013 700

Німеччина вже має нову політичну партію євроскептиків під назвою «Альтернатива для Німеччини». Ця сила зараз виступає за розрив країни з євро та повернення до національної валюти - «марки».

«Альтернатива для Німеччини», яка заснована деякими з провідних економістів та відомих у країні академіків, намагається кинути виклик канцлерові Ангелі Меркель та її консервативному Християнсько-демократичному союзу (ХДС) на національних виборах у вересні 2013 року.

Ініціатори нової партії – «Альтернатива для Німеччини» - вже провели цього тижня перші відкриті збори своїх прихильників, де зібрали у передмісті Франкфурта-на-Майні 1200 делегатів. Хоча офіційне проголошення нової партії та початок її передвиборчої кампанії призначено на квітень. За опитуваннями, до половини німців вважає, що їхній країні було б краще жити без євро, а близько 25 відсотків німців ствердно відповіли, що вважають за потрібне голосувати за партію, яка виступає за вихід Німеччини з єврозони.

Засновник партії «Альтернатива для Німеччини» 50-річний економіст Бернд Люке не сумнівається, що його політична сила потрапить цієї осені до Бундестагу. Серед прихильників цієї партії чимало відомих професорів економіки, а також колишній впливовий президент федерального союзу німецької індустрії Ганс-Олаф Хенкель.

 

Інші новини розділу

наверх