Львів потрапив до десятки європейських міст майбутнього

Львів потрапив до десятки європейських міст майбутнього

Львів потрапив до десятки європейських міст майбутнього

23.01.2012 781

Компанія Financial Times провела дослідження, згідно з яким український Львів потрапив до ТОП-10 міст майбутнього у категоріях кращої стратегії залучення прямих іноземних інвестицій та найбільшої економічної ефективності ведення бізнесу.

Львівська міська рада задоволена таким досягненням міста. За словами чиновників, курс розвитку Львова обрано правильно. Інвестиційна стратегія розроблена та реалізована правильно. Львів відзначили на міжнародному рівні. Це свідчить, що іноземні інвестори зацікавилися містом.

За словами чиновника зовнішньоекономічних відносин Львівської міськради Сергія Кіраля, інвестори перед тим, як вкласти гроші у той чи інший проект, збирають інформацію про місто. І те, які рейтинги він зайняв та які нагороди отримав, має величезне значення. Участь Львова у такому дослідженні принесе місту значний прибуток у майбутньому.

Церемонія нагородження переможців рейтингу відбудеться у Каннах під час проведення міжнародної виставки нерухомості MIPIM. На заході зберуться близько 30 тисяч представників із сфер бізнесу та політики з усього світу. У цій події вперше візьмуть участь представники Львова.

Інші новини розділу

 • Модно і дешево 19.03.2018365 Модно і дешево
  Поняття слова «мода» вже існує багато років. В сучасний час мода - це певний стиль людини в різних її проявах.
 • Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу? 19.03.2018316 Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу?
  Кожен стикається з тим, що необхідно робити рутинну і нецікаву роботу, незалежно від бажання. Яким же чином зробити так, щоб неприємна робота стала корисною, якщо вона не приносить задоволення?
 • Усе повертається 19.03.2018333 Усе повертається
  Моді властиво повертатися, здійснюючи виток в декілька десятилітть, вона знову приходить до нас, але трохи на іншому рівні.
 • Хто в домі головний або у нас щеня 23.01.2018273 Хто в домі головний або у нас щеня

  У нас в будинку завелося щеня і закінчилося наше щасливе безтурботне спокійне життя. Таке враження, що прийшли гості з усіма своїми малолітніми дітьми. Яка енергетика.

 • Успіх у кожного свій 11.01.2018283 Успіх у кожного свій

  У сьогоднішньому матеріальному світі успіх дуже часто означає наявність різних речей. Тобто для нас дуже часто успіх визначається бажанням володіти великою кількістю різних речей.

 • Весняний макіяж 20.09.2017314 Весняний макіяж
  Для того щоб зробити весняний макіяж прочитайте кілька корисних порад. Для брюнеток цієї весни підійдуть краще мерехтливі тони тіней і яскравий блиск для губ.
 • Як прибрати надлишки машинного масла 20.09.2017343 Як прибрати надлишки машинного масла
  Потрібно прибрати з поверхні швейної машинки надлишки машинного масла, які можуть при роботі забруднити тканину.
 • Ямайка на кремових пляжах 11.09.2017351 Ямайка на кремових пляжах
  Для багатьох Ямайка - серце Карибського моря. Батьківщина музики реггі, руху Растафари і розкішних курортів, Ямайка символізує неймовірно чудовий і екзотичний відпочинок в субтропіках.
 • У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків 22.01.2017458 У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків

  У трамваї №8 міста Львова з середини січня поточного року була введена інноваційна система оплати проїзду.

 • У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами 02.10.2016504 У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами
  У столиці України сьогодні пройде незвичайний захід, головними учасниками якого стануть кілька незрячих дівчат. Основна мета акції - підтримка осіб з особливими потребами.
наверх